wdt.site-navigation.label
Language

Lutownica do witraży i techniki Tiffany – jaką wybrać?

Nummer 3 Atten ST-2150D 150 watt soldeerbout voor glas-in-lood en Tiffany
Digitaal, krachtig en betaalbaar

Atten ST-2150D – 150 watt piekvermogen en digitale temperatuurregeling

Op de derde plaats staat de Chinese Atten ST-2150D. Deze moderne soldeerbout combineert een aantrekkelijk prijsniveau met een hoog piekvermogen van 150 watt, digitale temperatuurregeling en een duidelijk lcd-scherm.

Dankzij de efficiënte vermogensregeling warmt de Atten snel op. De PID-regeling helpt de ingestelde temperatuur tijdens het solderen stabiel te houden. De temperatuur kan worden ingesteld tussen 250 en 480 °C.

De Atten ST-2150D beschikt bovendien over een slaapstand en een automatische uitschakelfunctie. Na tien minuten zonder gebruik schakelt de soldeerbout over naar de slaapstand. Na twintig minuten wordt hij automatisch uitgeschakeld.

  • Piekvermogen van 150 watt
  • Digitale temperatuurregeling
  • Instelbaar van 250 tot 480 °C
  • Duidelijk lcd-scherm
  • PID-regeling voor een stabiele temperatuur
  • Snelle opwarming
  • Automatische slaapstand en uitschakeling
  • Goede verhouding tussen prijs en prestaties
  • Verkrijgbaar voor glas-in-lood en Tiffany
Kies de juiste uitvoering: voor glas-in-lood adviseren wij de Atten met een schuine soldeerstift van 6,5 mm. Voor Tiffany en koperfolie is de uitvoering met een rechte, schroevendraaivormige stift van 6,5 mm een goede keuze. Een soldeerbouthouder wordt niet standaard meegeleverd.